Диван "Гламур" Монако
Код товару: 7573310
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
20 750 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 236 см |
| Глибина | 91 см |
| Розмір спального місця | 118х189 см |
| Внутрішнє наповнення | Пружинний блок + Пінополіуретан |
| Стиль | Мінімалізм |
Опис - Диван "Гламур" Монако
Характеристики
Модель "Гламур " - це сучасний гламурний диван. Він створить в будь-якому приміщенні унікальну атмосферу, завдяки своєму особливому екстравагантному зовнішньому вигляду. Яскравим і цікавим його робить незвичайна обробна строчка, а втяжки надають особливого шарму і створюють стильний м'який рельєфний ефект . За рахунок зручного механізму трансформації ця модель розкладається за пару секунд і з мінімальними зусиллями. Простий в експлуатації і надзвичайно красивий на вигляд, він стане улюбленцем у будь-якому приміщенні.
За додаткову плату можлива комплектація дивана кріслом.
Ціна вказана на диван в 3 категорії тканини (забарвлення дивана на фото: (Престиж 4 / Дот Крем фабрики "Мебтекс" і "Мегатекс"). Вартість дивану в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
За додаткову плату можлива комплектація дивана кріслом.
Ціна вказана на диван в 3 категорії тканини (забарвлення дивана на фото: (Престиж 4 / Дот Крем фабрики "Мебтекс" і "Мегатекс"). Вартість дивану в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Механізм трансформації "Книжка":
| Ширина | 236 см |
| Глибина | 91 см |
| Розмір спального місця | 118х189 см |
| Внутрішнє наповнення | Пружинний блок + Пінополіуретан |
| Стиль | Мінімалізм |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Колір | Фіолетовий |
| Оснащення | З ніжками |
| Механізм розкладання | Книжка |
| Розмір | Довгий |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | Ортопедичний |
| Готовність | На замовлення |
| Вага | 90 кг |
| Виробник | Монако |
Відгуки - Диван "Гламур" Монако
Переглянути всі відгуки
20 750 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 236 см |
| Глибина | 91 см |
| Розмір спального місця | 118х189 см |
| Внутрішнє наповнення | Пружинний блок + Пінополіуретан |
| Стиль | Мінімалізм |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Колір | Фіолетовий |
| Оснащення | З ніжками |
| Механізм розкладання | Книжка |
| Розмір | Довгий |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | Ортопедичний |
| Готовність | На замовлення |
| Вага | 90 кг |
| Виробник | Монако |
20 750 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Диван "Гламур" Монако
20 750 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Диван "Гламур" Монако
Схожі товари
