Кухонний диван "Сільвія" Лівс
Код товару: 7557900
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
20 125 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 153 см |
| Глибина | 110 см |
| Висота | 86 см |
| Модифікація | Зі спальним місцем |
| Механізм трансформації | Акордеон |
Опис - Кухонний диван "Сільвія" Лівс
Характеристики
Диван "Сільвія" виконаний з високоміцних , безпечних і натуральних матеріалів. Опори з твердого пластикату і каркас з застосування натурального хвойного дерева забезпечують надійність і зносостійкість вироби. А легкість розкладання забезпечує механізм трансформації "Акордеон", що працює п лавного і безшумно о. Стандартна компоновка дивана дозволяє виконувати оббивку в двох тканинах . Фахівці радять використовувати однотонні тканини і матеріали з принтом.
Ціна вказана на диван в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
< br>
Ціна вказана на диван в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Механізм трансформації "Акордеон":
< br> | Ширина | 153 см |
| Глибина | 110 см |
| Висота | 86 см |
| Модифікація | Зі спальним місцем |
| Механізм трансформації | Акордеон |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Дерево |
| Оснащення | З ящиками |
| Стиль | Сучасний |
| Виробник | Лівс |
Відгуки - Кухонний диван "Сільвія" Лівс
Переглянути всі відгуки
20 125 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 153 см |
| Глибина | 110 см |
| Висота | 86 см |
| Модифікація | Зі спальним місцем |
| Механізм трансформації | Акордеон |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Дерево |
| Оснащення | З ящиками |
| Стиль | Сучасний |
| Виробник | Лівс |
20 125 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кухонний диван "Сільвія" Лівс
20 125 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кухонний диван "Сільвія" Лівс
Схожі товари
