Комод 1.6 "Прага" Світ Меблів
Код товару: 7557906
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
6 017 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 160 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 85 см |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | МДФ |
Варіанти кольорів
-
Білий / Індастріал
Опис - Комод 1.6 "Прага" Світ Меблів
Характеристики
Комод 1.6 "Прага" від виробника Світ Меблів - відмінний варіант для всієї родини. Неймовірно містке виріб витримує максимальні навантаження і зберігає свій первозданний вигляд довгий час. Ці меблі виконана з матеріалів європейського рівня, що гарантує довгий термін служби і неймовірну зносостійкість.
| Ширина | 160 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 85 см |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | МДФ |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Світ Меблів |
Відгуки - Комод 1.6 "Прага" Світ Меблів
Переглянути всі відгуки
6 017 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 160 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 85 см |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | МДФ |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Світ Меблів |
6 017 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод 1.6 "Прага" Світ Меблів
6 017 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод 1.6 "Прага" Світ Меблів
Схожі товари
