Диван "Віола 1,4" Матролюкс
Код товару: 7587498
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
21 758 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Глибина | 110 см |
| Висота | 90 см |
| Розмір спального місця | 140х205 см |
| Внутрішнє наповнення | Ортопедичні ламелі + Пінополіуретан |
| Стиль | Класичний |
Варіанти кольорів
-
Aloba 27 Exim Textil
-
Amanda Combin Lilac Exim Textil
-
Astra 8269 Exim Textil
-
Boston Gold Exim Textil
-
Бостон Грей Ексім Текстиль
-
Como 06 Apparel
-
Fly 2210 Exim Textil
-
Leo 20 Apparel
-
Lux 20 Apparel
-
Модерн Газета Ексім Текстиль
-
Neo Green 12 Arben
-
Savanna Coral 21 Exim Textil
-
Savanna Lemon 20 Exim Textil
-
Sofia grey Артекс
-
Гіга Beige Exim Textil
-
Гіга Combin Beige Exim Textil
Опис - Диван "Віола 1,4" Матролюкс
Характеристики
Стильний і сучасний диван "Віола 1,4" оснащений механізмом трансформації "Акордеон", яке відрізняється легкістю розкладки. Міцний каркас виготовлений з натурального дерева і доповнений ортопедичними ламелями, які примножать властивості вашого матраца. Містка ніша для білизни розмістить всі ваші речі. Якісна зносостійка тканина прослужить вам не одне десятиліття.
Ціна вказана на диван в 1 категорії тканини. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Варіанти виготовлення виробу:
Ціна вказана на диван в 1 категорії тканини. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Варіанти виготовлення виробу:
- Зразки тканин 1 категорії
- Зразки тканин 2 категорії
- Зразки тканин 3 категорії
- Зразки тканин 4 категорії
- Зразки тканин 5 категорії
Механізм трансформації "Акордеон":
| Глибина | 110 см |
| Висота | 90 см |
| Розмір спального місця | 140х205 см |
| Внутрішнє наповнення | Ортопедичні ламелі + Пінополіуретан |
| Стиль | Класичний |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Кількість спальних місць | Двоспальний |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Механізм розкладання | Акордеон |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Властивості | М'який |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Матролюкс |
Відгуки - Диван "Віола 1,4" Матролюкс
Переглянути всі відгуки
21 758 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Глибина | 110 см |
| Висота | 90 см |
| Розмір спального місця | 140х205 см |
| Внутрішнє наповнення | Ортопедичні ламелі + Пінополіуретан |
| Стиль | Класичний |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Кількість спальних місць | Двоспальний |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Механізм розкладання | Акордеон |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Властивості | М'який |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Матролюкс |
21 758 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Диван "Віола 1,4" Матролюкс
21 758 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Диван "Віола 1,4" Матролюкс
Схожі товари


















