Диван "Венеція канапе" Меблі Вікторія
Код товару: 7679207
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
10 860 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 155 см |
| Глибина | 95 см |
| Висота | 81 см |
| Розмір спального місця | 130х200 см |
| Внутрішнє наповнення | Ламелі + Пінополіуретан |
Опис - Диван "Венеція канапе" Меблі Вікторія
Характеристики
Диван "Венеція канапе" - це компактні, довговічні, високоякісні меблі, яка займуть гідне місце буквально в кожному сучасному інтер'єрі. Він володіє всім необхідним для створення максимально комфортної зони для відпочинку.
Конструкція дивана міцна, оскільки складається з якісних і надійних матеріалів. До складу наповнення дивана входять букові ламелі, пінополіуретан, синтепон, а також дерев'яний каркас. Необхідні речі можна зручно розмістити в місткому ламінованому білизняному ящику.
Ціна вказана за диван в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.

Конструкція дивана міцна, оскільки складається з якісних і надійних матеріалів. До складу наповнення дивана входять букові ламелі, пінополіуретан, синтепон, а також дерев'яний каркас. Необхідні речі можна зручно розмістити в місткому ламінованому білизняному ящику.
Ціна вказана за диван в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Варіанти оббивки виробу:
Механізм трансформації "Алеко":

| Ширина | 155 см |
| Глибина | 95 см |
| Висота | 81 см |
| Розмір спального місця | 130х200 см |
| Внутрішнє наповнення | Ламелі + Пінополіуретан |
| Стиль | Модерн |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Кількість спальних місць | Полуторний |
| Кількість місць для сидіння | Двомісний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Колір | Сірий |
| Оснащення | З ящиком |
| Механізм розкладання | Алеко |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'який |
| Готовність | На замовлення |
| Наявність подушок | З подушками |
| Виробник | Меблі Вікторія |
Відгуки - Диван "Венеція канапе" Меблі Вікторія
Переглянути всі відгуки
10 860 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 155 см |
| Глибина | 95 см |
| Висота | 81 см |
| Розмір спального місця | 130х200 см |
| Внутрішнє наповнення | Ламелі + Пінополіуретан |
| Стиль | Модерн |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Кількість спальних місць | Полуторний |
| Кількість місць для сидіння | Двомісний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Колір | Сірий |
| Оснащення | З ящиком |
| Механізм розкладання | Алеко |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'який |
| Готовність | На замовлення |
| Наявність подушок | З подушками |
| Виробник | Меблі Вікторія |
10 860 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Диван "Венеція канапе" Меблі Вікторія
10 860 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Диван "Венеція канапе" Меблі Вікторія
Схожі товари












