Диван "Малюк канапе" Меблі Вікторія
Код товару: 7679210
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
8 455 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 145 см |
| Глибина | 85 см |
| Висота | 80 см |
| Розмір спального місця | 120х190 см |
| Внутрішнє наповнення | Ламелі + Пінополіуретан |
Опис - Диван "Малюк канапе" Меблі Вікторія
Характеристики
Диван "Малюк канапе" - чудовий варіант для тих, хто облаштовує малогабаритну спальню або ж кімнату для гостей. Такий диван легко розкладається, тому як оснащений механізмом "Алеко". До складу наповнювача дивана входить синтепон, пінополіуретан і букові ламелі. Як оббивного матеріалу можуть використовуватися такі тканини як велюр, астро-велюр, жакард.
Наповнення: букові ламелі, ППУ, синтепон, дерев'яний каркас, ламінований білизняний ящик, задня стінка.
Ціна вказана за диван в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.

Наповнення: букові ламелі, ППУ, синтепон, дерев'яний каркас, ламінований білизняний ящик, задня стінка.
Ціна вказана за диван в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Варіанти оббивки виробу:
Механізм трансформації "Алеко":

| Ширина | 145 см |
| Глибина | 85 см |
| Висота | 80 см |
| Розмір спального місця | 120х190 см |
| Внутрішнє наповнення | Ламелі + Пінополіуретан |
| Стиль | Модерн |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Кількість спальних місць | Полуторний |
| Кількість місць для сидіння | Двомісний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Колір | Сірий |
| Оснащення | З ящиком |
| Механізм розкладання | Алеко |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'який |
| Готовність | На замовлення |
| Наявність подушок | З подушками |
| Виробник | Меблі Вікторія |
Відгуки - Диван "Малюк канапе" Меблі Вікторія
Переглянути всі відгуки
8 455 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 145 см |
| Глибина | 85 см |
| Висота | 80 см |
| Розмір спального місця | 120х190 см |
| Внутрішнє наповнення | Ламелі + Пінополіуретан |
| Стиль | Модерн |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Кількість спальних місць | Полуторний |
| Кількість місць для сидіння | Двомісний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Колір | Сірий |
| Оснащення | З ящиком |
| Механізм розкладання | Алеко |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'який |
| Готовність | На замовлення |
| Наявність подушок | З подушками |
| Виробник | Меблі Вікторія |
8 455 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Диван "Малюк канапе" Меблі Вікторія
8 455 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Диван "Малюк канапе" Меблі Вікторія
Схожі товари






