Диван "Техас" Елегант
Код товару: 7553699
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
14 375 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 194 см |
| Глибина | 92 см |
| Висота | 80 см |
| Розмір спального місця | 194х142 |
| Внутрішнє наповнення | Пружинний блок |
Варіанти кольорів
-
Коричневий
-
Сірий
Опис - Диван "Техас" Елегант
Характеристики
Диван "Техас" виробництва Елегант - це відмінне поєднання ціна-якість. Механізм розкладання даного вироби - єврокнижка . Оснащений пружинним блоком. Висота посадки - 45 см. Приємний на дотик за рахунок оббивки з велюру . Комплектується двома двосторонніми подушками в тон. Класична забарвлення дозволить виробу гармонійно вписатися практично в будь-який інтер'єр.
Ціна вказана на диван в 1 категорії тканини. Вартість дивану в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Механізм трансформації "Єврокнижка":
Ціна вказана на диван в 1 категорії тканини. Вартість дивану в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Механізм трансформації "Єврокнижка":
| Ширина | 194 см |
| Глибина | 92 см |
| Висота | 80 см |
| Розмір спального місця | 194х142 |
| Внутрішнє наповнення | Пружинний блок |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Матеріал оббивки | Велюр |
| Оснащення | З пружинним блоком |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Елегант |
Відгуки - Диван "Техас" Елегант
Переглянути всі відгуки
14 375 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 194 см |
| Глибина | 92 см |
| Висота | 80 см |
| Розмір спального місця | 194х142 |
| Внутрішнє наповнення | Пружинний блок |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Матеріал оббивки | Велюр |
| Оснащення | З пружинним блоком |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Елегант |
14 375 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Диван "Техас" Елегант
14 375 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Диван "Техас" Елегант
Схожі товари
















