Банкетка "БТ 990" Сабіна
Код товару: 7553698
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
5 049 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 99 см |
| Глибина | 48 см |
| Висота | 31 см |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Місцезнаходження | Коридор |
Варіанти кольорів
-
Аліканте
-
Білий
-
Урбан
-
Чорний
Опис - Банкетка "БТ 990" Сабіна
Характеристики
< b> Банкетка "БТ 990" виділяється лаконічним і стильним зовнішнім оформленням. Вона надійна, стійка і високоякісна. При виготовленні даної моделі використовується метал і ламіноване ДСП . Упаковка банкетки - гофрований короб. Поверхня вкрита порошкової термопокраской , що забезпечує тривалий експлуатаційний термін.
| Ширина | 99 см |
| Глибина | 48 см |
| Висота | 31 см |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Розмір | Широкий |
| Призначення | Для туалетного столика |
| Виробник | Сабіна |
Відгуки - Банкетка "БТ 990" Сабіна
Переглянути всі відгуки
5 049 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 99 см |
| Глибина | 48 см |
| Висота | 31 см |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Розмір | Широкий |
| Призначення | Для туалетного столика |
| Виробник | Сабіна |
5 049 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Банкетка "БТ 990" Сабіна
5 049 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Банкетка "БТ 990" Сабіна
Схожі товари






