Диван "Прем'єр" Монако
Код товару: 7573305
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
29 870 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 259 см |
| Глибина | 93 см |
| Розмір спального місця | 136х183 см |
| Внутрішнє наповнення | Пружинний блок + Пінополіуретан |
| Стиль | Сучасний |
Опис - Диван "Прем'єр" Монако
Характеристики
Представницька сучасна модель, виконана в чітких елегантних формах. Диван "Прем'єр" користується особливою популярністю у наших клієнтів, тому як вважається оптимальним співвідношенням "ціна - якість". Ця модель чудово підійде і для житлового приміщення, і для офісного.
За бажанням клієнта її можливо виготовити без спального місця. Комфортний сон та посадку на дивані забезпечує зручне сидіння середньої жорсткості. М'які підлокітники і спинка прикрашені стильною декоративною обробкою . Механізм трансформації «Дельфін», яким оснащений диван "Прем'єр", вважається одним з найпопулярніших і надійних механізмів для щоденного використання.
За додаткову плату можлива додаткова комплектація дивана кріслом.
Ціна вказана на диван в 4 категорії тканини. Вартість дивану в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
За бажанням клієнта її можливо виготовити без спального місця. Комфортний сон та посадку на дивані забезпечує зручне сидіння середньої жорсткості. М'які підлокітники і спинка прикрашені стильною декоративною обробкою . Механізм трансформації «Дельфін», яким оснащений диван "Прем'єр", вважається одним з найпопулярніших і надійних механізмів для щоденного використання.
За додаткову плату можлива додаткова комплектація дивана кріслом.
Ціна вказана на диван в 4 категорії тканини. Вартість дивану в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Механізм трансформації "Дельфін":
| Ширина | 259 см |
| Глибина | 93 см |
| Розмір спального місця | 136х183 см |
| Внутрішнє наповнення | Пружинний блок + Пінополіуретан |
| Стиль | Сучасний |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Колір | Бежевий |
| Оснащення | З пружинним блоком |
| Механізм розкладання | Дельфін |
| Розмір | Широкий |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Властивості | Ортопедичний |
| Готовність | На замовлення |
| Вага | 130 кг |
| Виробник | Монако |
Відгуки - Диван "Прем'єр" Монако
Переглянути всі відгуки
29 870 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 259 см |
| Глибина | 93 см |
| Розмір спального місця | 136х183 см |
| Внутрішнє наповнення | Пружинний блок + Пінополіуретан |
| Стиль | Сучасний |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Колір | Бежевий |
| Оснащення | З пружинним блоком |
| Механізм розкладання | Дельфін |
| Розмір | Широкий |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Властивості | Ортопедичний |
| Готовність | На замовлення |
| Вага | 130 кг |
| Виробник | Монако |
29 870 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Диван "Прем'єр" Монако
29 870 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Диван "Прем'єр" Монако
Схожі товари




