Диван "Ліза-2" Меблі Вікторія
Код товару: 7679175
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 410 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 215 см |
| Глибина | 107 см |
| Висота | 92 см |
| Розмір спального місця | 125х190 см |
| Внутрішнє наповнення | Ламелі |
Опис - Диван "Ліза-2" Меблі Вікторія
Характеристики
Диван-книжка "Ліза-2" компактний, довговічний і надійний. Він не займе занадто багато місця в кімнаті, при цьому забезпечить максимально високу ергономічність простору. У конструкцію дивана входять тільки найкращі за якістю матеріали та фурнітура. До складу каркаса входить дерев'яний брус, фанера, ДСП і ДВП.
Наповнення дивана: букові ортопедичні ламелі, ППУ, дерев'яний каркас, ящик для білизни.
Ціна вказана за диван в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Наповнення дивана: букові ортопедичні ламелі, ППУ, дерев'яний каркас, ящик для білизни.
Ціна вказана за диван в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Варіанти оббивки виробу:
Механізм трансформації "Книжка":
| Ширина | 215 см |
| Глибина | 107 см |
| Висота | 92 см |
| Розмір спального місця | 125х190 см |
| Внутрішнє наповнення | Ламелі |
| Стиль | Модерн |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Кількість спальних місць | Полуторний |
| Кількість місць для сидіння | Тримісний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Колір | Сірий |
| Оснащення | З ящиком |
| Механізм розкладання | Книжка |
| Розмір | Широкий |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'який |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Меблі Вікторія |
Відгуки - Диван "Ліза-2" Меблі Вікторія
Переглянути всі відгуки
7 410 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 215 см |
| Глибина | 107 см |
| Висота | 92 см |
| Розмір спального місця | 125х190 см |
| Внутрішнє наповнення | Ламелі |
| Стиль | Модерн |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Кількість спальних місць | Полуторний |
| Кількість місць для сидіння | Тримісний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Колір | Сірий |
| Оснащення | З ящиком |
| Механізм розкладання | Книжка |
| Розмір | Широкий |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'який |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Меблі Вікторія |
7 410 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Диван "Ліза-2" Меблі Вікторія
7 410 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Диван "Ліза-2" Меблі Вікторія
Схожі товари




