Диван-ліжко "Вадим" 90 Da-Kas
Код товару: 7585322
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
20 500 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 93 см |
| Глибина | 207 см |
| Розмір спального місця | 90х200 см |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
Опис - Диван-ліжко "Вадим" 90 Da-Kas
Характеристики
Диван-ліжко "Вадим" Da -Kas представляє собою неординарну комфортабельну меблі, яка неодмінно подарує приємний відпочинок. Цей виріб володіє компактними габаритами і сучасним дизайном, що допоможе розташувати модель в будь-якій кімнаті вашого і підкреслити всі достоїнства інтер'єру. Варто відзначити, що всі матеріали вироби екологічно чисті. Оббивка виконана з зносостійкого екокожі "Зевс".
За додаткову плату можливе виготовлення дивана-ліжка з потовщеними царгами, з дерев'яними царгами, в нестандартних розмірах, а так само в оббивці з тканини "Angel". Вартість виробу прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Зверніть увагу! Ціна дивана-ліжка вказана з одностороннім матрацом. Вибрати і купити комплектуючі елементи до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет-магазині меблів Golden Plaza.
За додаткову плату можливе виготовлення дивана-ліжка з потовщеними царгами, з дерев'яними царгами, в нестандартних розмірах, а так само в оббивці з тканини "Angel". Вартість виробу прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Зверніть увагу! Ціна дивана-ліжка вказана з одностороннім матрацом. Вибрати і купити комплектуючі елементи до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет-магазині меблів Golden Plaza.
Варіант виготовлення виробу:
| Ширина | 93 см |
| Глибина | 207 см |
| Розмір спального місця | 90х200 см |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
| Кількість місць для сидіння | Двомісний |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Властивості | М'який |
| Механізм розкладання | Без механізму |
| Модифікація | Прямий |
| Оснащення | З ящиком |
| Колір | Коричневий |
| Місцезнаходження | Балкон |
| Розмір | Маленький |
| Стиль | Хай тек |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Da-Kas |
Відгуки - Диван-ліжко "Вадим" 90 Da-Kas
Переглянути всі відгуки
20 500 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 93 см |
| Глибина | 207 см |
| Розмір спального місця | 90х200 см |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
| Кількість місць для сидіння | Двомісний |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Властивості | М'який |
| Механізм розкладання | Без механізму |
| Модифікація | Прямий |
| Оснащення | З ящиком |
| Колір | Коричневий |
| Місцезнаходження | Балкон |
| Розмір | Маленький |
| Стиль | Хай тек |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Da-Kas |
20 500 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Диван-ліжко "Вадим" 90 Da-Kas
20 500 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Диван-ліжко "Вадим" 90 Da-Kas
Схожі товари
