Диван-ліжко "Рів'єра 90 "Віка
Код товару: 7586829
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
8 415 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 93 см |
| Глибина | 202 см |
| Висота | 80 см |
| Розмір спального місця | 90х200 см |
| Наповнення | Пружинний блок + Пінополіуретан |
Варіанти кольорів
-
Кордрі 472 Exim Textil
-
Кордрі 473 Exim Textil
-
Ланкастер вензель беж Дівотекс
-
Лондон Карамель Артекс
-
Пленет Браун Exim Textil
-
Пленет Грей Exim Textil
-
Етна 35 Apparel
-
Етна 65 Apparel
Опис - Диван-ліжко "Рів'єра 90 "Віка
Характеристики
Разом з чудовою і зручною диваном - ліжком «Рів'єра» , ви зможете відчути на собі, той легкий і п'янкий морський бриз, промені ласкавого сонця і оксамитовий пісок під ногами, що відправляє Вас в солодкий і такий привабливий світ відпочинку і насолоди. Чудові колірні рішення оббивки, класичний дизайн , приголомшливо зручний підйомний механізм , величезна і містка ніша для білизни і, звичайно ж, ортопедичний матрац на букових ламелях, роблять ліжко «Рів'єра» дійсно шедевральний і по-французьки витончених спальним місцем. Спальне місце може бути оббите матрацній тканиною.
Ціна вказана на диван-ліжко з використанням тканини другої категорії. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на диван-ліжко з використанням тканини другої категорії. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Ширина | 93 см |
| Глибина | 202 см |
| Висота | 80 см |
| Розмір спального місця | 90х200 см |
| Наповнення | Пружинний блок + Пінополіуретан |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Кількість місць для сидіння | Двомісний |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Властивості | М'який |
| Механізм розкладання | Без механізму |
| Модифікація | Прямий |
| Оснащення | З ящиком |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Розмір | Низький |
| Стиль | Класичний |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Віка |
Відгуки - Диван-ліжко "Рів'єра 90 "Віка
Переглянути всі відгуки
8 415 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 93 см |
| Глибина | 202 см |
| Висота | 80 см |
| Розмір спального місця | 90х200 см |
| Наповнення | Пружинний блок + Пінополіуретан |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Кількість місць для сидіння | Двомісний |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Властивості | М'який |
| Механізм розкладання | Без механізму |
| Модифікація | Прямий |
| Оснащення | З ящиком |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Розмір | Низький |
| Стиль | Класичний |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Віка |
8 415 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Диван-ліжко "Рів'єра 90 "Віка
8 415 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Диван-ліжко "Рів'єра 90 "Віка
Схожі товари


