Диван-ліжко "Каліфорнія бокс" Данко
Код товару: 7572701
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
10 718 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 76 см |
| Глибина | 212 см |
| Висота | 96 см |
| Розмір спального місця | 72х188 см |
| Наповнення | Пружинний блок + Пінополіуретан |
Варіанти кольорів
-
Etna 51 Apparel
-
Etna 91 Apparel
-
Manchester 02 Apparel
-
Manchester 18 Apparel
-
Manchester Light 017 Apparel
-
Manchester Light 030 Apparel
-
Марокко Milk Exim Textil
-
Марокко Ромб Pink Exim Textil
Опис - Диван-ліжко "Каліфорнія бокс" Данко
Характеристики
Диван-ліжко "Каліфорнія Бокс" виготовлений з високоякісних матеріалів, що застосовуються вітчизняним виробником меблів у всій без винятку продукції. Зручний підйомний механізм прослужить протягом довгого часу з дня покупки м'яких меблів. Додатковою перевагою є білизняний ящик для зберігання речей, іграшок або постільної білизни.
Ціна вказана на диван в 1 категорії тканини. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на диван в 1 категорії тканини. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Ширина | 76 см |
| Глибина | 212 см |
| Висота | 96 см |
| Розмір спального місця | 72х188 см |
| Наповнення | Пружинний блок + Пінополіуретан |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Кількість місць для сидіння | Двомісний |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Властивості | М'який |
| Механізм розкладання | Без механізму |
| Модифікація | Кутовий |
| Оснащення | З ящиком |
| Місцезнаходження | Балкон |
| Стиль | Прованс |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Данко |
Відгуки - Диван-ліжко "Каліфорнія бокс" Данко
Переглянути всі відгуки
10 718 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 76 см |
| Глибина | 212 см |
| Висота | 96 см |
| Розмір спального місця | 72х188 см |
| Наповнення | Пружинний блок + Пінополіуретан |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Кількість місць для сидіння | Двомісний |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Властивості | М'який |
| Механізм розкладання | Без механізму |
| Модифікація | Кутовий |
| Оснащення | З ящиком |
| Місцезнаходження | Балкон |
| Стиль | Прованс |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Данко |
10 718 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Диван-ліжко "Каліфорнія бокс" Данко
10 718 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Диван-ліжко "Каліфорнія бокс" Данко
Схожі товари




