Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Данко

Данко

Меблева компанія «b> Данко працює на ринку України з 2000 року і має в своєму розпорядженні власним сучасним виробництвом, розташованим у Львівській області. Для виробництва моделей, фірма використовує найкраща сировина , якісні тканини і надійну фурнітуру від українських і зарубіжних постачальників , тому висока якість виробів торгової марки Данко можна назвати зразковим.

Крім цього, в штаті компанії є інженерний відділ, співробітники якого займаються розробкою і запуском у виробництво нових моделей. Отже, модельна лінійка компанії постійно розширюється , радуючи покупців оригінальними виробами, які виконані в дусі останніх модних тенденцій. Також, конструкторський відділ виробника може працювати над індивідуальними проектами від замовників.

Основа виробничої програми фабрики Данко - це м'які меблі та дерев'яні ліжка. В асортимент компанії входить як щодо недорогі вироби, так і ексклюзивні моделі, виготовлені з високоякісних матеріалів. У модельній лінійці фірми Данко кожен покупець зможе знайти для себе відповідний зразок, який відповідає їх побажанням і фінансовим можливостям.