Диван-ліжко "Болеро "Віка
Код товару: 7572643
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
12 775 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 82 см |
| Глибина | 202 см |
| Висота | 65 см |
| Розмір спального місця | 80х200 см |
| Наповнення | Пружинний блок + Пінополіуретан |
Варіанти кольорів
-
Кордрі 472 Exim Textil
-
Кордрі 473 Exim Textil
-
Ланкастер вензель беж Дівотекс
-
Лондон Карамель Артекс
-
Пленет Браун Exim Textil
-
Пленет Грей Exim Textil
-
Етна 35 Apparel
-
Етна 65 Apparel
Опис - Диван-ліжко "Болеро "Віка
Характеристики
Конструкція дивана-ліжка "Болеро" складається з двох частин: на дерев'яному каркасі - нижня стаціонарна, і верхня робоча (спальна) частина, виготовлена на основі пружинного блоку "Боннель ". У моделі використовується м еханізм "крокодил" , завдяки чому модель оснащена великою нішею для зберігання спальної білизни. Ліжко може бути як лівостороння так і правостороння (спинка зліва чи справа). Спальне місце може бути оббите матрацній тканиною.
Ціна вказана на диван-ліжко з використанням тканини другої категорії. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ціна вказана на диван-ліжко з використанням тканини другої категорії. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Ширина | 82 см |
| Глибина | 202 см |
| Висота | 65 см |
| Розмір спального місця | 80х200 см |
| Наповнення | Пружинний блок + Пінополіуретан |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Кількість місць для сидіння | Двомісний |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Властивості | М'який |
| Механізм розкладання | Без механізму |
| Модифікація | Кутовий |
| Оснащення | З ящиком |
| Колір | Чорний |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Розмір | Низький |
| Стиль | Лофт |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Віка |
Відгуки - Диван-ліжко "Болеро "Віка
Переглянути всі відгуки
12 775 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 82 см |
| Глибина | 202 см |
| Висота | 65 см |
| Розмір спального місця | 80х200 см |
| Наповнення | Пружинний блок + Пінополіуретан |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Кількість місць для сидіння | Двомісний |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Властивості | М'який |
| Механізм розкладання | Без механізму |
| Модифікація | Кутовий |
| Оснащення | З ящиком |
| Колір | Чорний |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Розмір | Низький |
| Стиль | Лофт |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Віка |
12 775 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Диван-ліжко "Болеро "Віка
12 775 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Диван-ліжко "Болеро "Віка
Схожі товари
