Диван-ліжко "Амур" Лівс
Код товару: 7556759
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
14 088 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 88 см |
| Глибина | 204 см |
| Висота | 65 см |
| Розмір спального місця | 84х200 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
Варіанти кольорів
-
Etna 10 Apparel
-
Etna 15 Apparel
-
Etna 21 Apparel
-
Etna 22 Apparel
-
Etna 23 Apparel
-
Etna 24 Apparel
-
Etna 25 Apparel
-
Etna 27 Apparel
-
Etna 28 Apparel
-
Etna 35 Apparel
-
Etna 37 Apparel
-
Etna 38 Apparel
-
Etna 48 Apparel
-
Etna 51 Apparel
-
Etna 55 Apparel
-
Etna 56 Apparel
-
Etna 60 Apparel
-
Etna 65 Apparel
-
Etna 77 Apparel
-
Etna 78 Apparel
-
Etna 80 Apparel
-
Etna 85 Apparel
-
Etna 90 Apparel
-
Etna 91 Apparel
-
Etna 95 Apparel
-
Etna 96 Apparel
-
Білий
-
Білий
-
Білий 3486
-
Коричневий 3484
-
Молочний
-
Молочний
-
Натуральний
Опис - Диван-ліжко "Амур" Лівс
Характеристики
Диван-ліжко "Амур" - неймовірно зручне і комфортне виріб для вашого відпочинку. Він має Каркас дивана виготовлений з натурального дерева. Як наповнення застосовується вторинний пінополіуретан, що володіє оптимальну щільність і пружність. Всі використовувані матеріали відповідають санітарним нормам безпеки.
За додаткову плату вторинний пінополіуретан, який використовується в якості наповнення, може бути замінений на пінополіуретан підвищеної міцності.
Ціна вказана на диван в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
За додаткову плату вторинний пінополіуретан, який використовується в якості наповнення, може бути замінений на пінополіуретан підвищеної міцності.
Ціна вказана на диван в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Ширина | 88 см |
| Глибина | 204 см |
| Висота | 65 см |
| Розмір спального місця | 84х200 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Кількість місць для сидіння | Двомісний |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Властивості | Жорсткий |
| Механізм розкладання | Без механізму |
| Модифікація | Кутовий |
| Оснащення | З ящиком |
| Колір | Коричневий |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Стиль | Лофт |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Лівс |
Відгуки - Диван-ліжко "Амур" Лівс
Переглянути всі відгуки
14 088 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 88 см |
| Глибина | 204 см |
| Висота | 65 см |
| Розмір спального місця | 84х200 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Кількість місць для сидіння | Двомісний |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Властивості | Жорсткий |
| Механізм розкладання | Без механізму |
| Модифікація | Кутовий |
| Оснащення | З ящиком |
| Колір | Коричневий |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Стиль | Лофт |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Лівс |
14 088 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Диван-ліжко "Амур" Лівс
14 088 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Диван-ліжко "Амур" Лівс
Схожі товари
