Диван "Кристал" Лівс
Код товару: 7557733
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
21 132 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 187 см |
| Глибина | 97 см |
| Висота | 86 см |
| Внутрішнє наповнення | Пінополіуретан |
| Наявність розкладки | Розкладний |
Опис - Диван "Кристал" Лівс
Характеристики
Диван "Кристал" відрізняється цікавим і лаконічним дизайном. Незвичайний і унікальний зовнішній вигляд виробу створюється за рахунок грамотно підібраною оббивної тканини. У моделі "Кристал" застосовуються тільки м'які тонкі однотонні тканини. Вона належить до меблів підвищеної комфортності. Особливістю дивана можна назвати декоративну строчку з затяжка, що виконана на передній панелі дивана-ліжка і по верхній частині сидіння і спинки.
Ціна вказана на диван в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на диван в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Механізм трансформації "Книжка":
| Ширина | 187 см |
| Глибина | 97 см |
| Висота | 86 см |
| Внутрішнє наповнення | Пінополіуретан |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Механізм розкладання | Книжка |
| Розмір | Низький |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'який |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Лівс |
Відгуки - Диван "Кристал" Лівс
Переглянути всі відгуки
21 132 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 187 см |
| Глибина | 97 см |
| Висота | 86 см |
| Внутрішнє наповнення | Пінополіуретан |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Механізм розкладання | Книжка |
| Розмір | Низький |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'який |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Лівс |
21 132 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Диван "Кристал" Лівс
21 132 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Диван "Кристал" Лівс
Схожі товари
