Диван "Клітинка канапе" Меблі Вікторія
Код товару: 7679211
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
9 945 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 157 см |
| Глибина | 96 см |
| Висота | 77 см |
| Розмір спального місця | 130х200 см |
| Внутрішнє наповнення | Пінополіуретан |
Опис - Диван "Клітинка канапе" Меблі Вікторія
Характеристики
Диван "Клітинка канапе" виділяється стильним оригінальним дизайном. Крім цього, диван має високу якість, він надійний, стійкий і зручний для щоденному використанні. Розкладається дана модель дивана за допомогою механізму Алеко. Спальне місце дивана комфортне завдяки наповненню з букових ламелей, пінополіуретану, синтепону.
Наповнення: букові ламелі, ППУ, синтепон, дерев'яний каркас, ящик для білизни, задня стінка.
Ціна вказана за диван в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.

Наповнення: букові ламелі, ППУ, синтепон, дерев'яний каркас, ящик для білизни, задня стінка.
Ціна вказана за диван в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Варіанти оббивки виробу:
Механізм трансформації "Алеко":

| Ширина | 157 см |
| Глибина | 96 см |
| Висота | 77 см |
| Розмір спального місця | 130х200 см |
| Внутрішнє наповнення | Пінополіуретан |
| Стиль | Модерн |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Кількість спальних місць | Полуторний |
| Кількість місць для сидіння | Двомісний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Колір | Коричневий |
| Оснащення | З ящиком |
| Механізм розкладання | Алеко |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'який |
| Готовність | На замовлення |
| Наявність подушок | З подушками |
| Виробник | Меблі Вікторія |
Відгуки - Диван "Клітинка канапе" Меблі Вікторія
Переглянути всі відгуки
9 945 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 157 см |
| Глибина | 96 см |
| Висота | 77 см |
| Розмір спального місця | 130х200 см |
| Внутрішнє наповнення | Пінополіуретан |
| Стиль | Модерн |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Кількість спальних місць | Полуторний |
| Кількість місць для сидіння | Двомісний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Колір | Коричневий |
| Оснащення | З ящиком |
| Механізм розкладання | Алеко |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'який |
| Готовність | На замовлення |
| Наявність подушок | З подушками |
| Виробник | Меблі Вікторія |
9 945 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Диван "Клітинка канапе" Меблі Вікторія
9 945 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Диван "Клітинка канапе" Меблі Вікторія
Схожі товари






