Диван "Dante" Lareto
Код товару: 7580645
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
35 640 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 250 см |
| Глибина | 105 см |
| Висота | 85 см |
| Розмір спального місця | 160х200 см |
| Внутрішнє наповнення | Пружинний блок + Пінополіуретан |
Варіанти кольорів
-
Country 923 Italvelluti
-
Country 924 Italvelluti
-
Country 925 Italvelluti
-
Country 927 Italvelluti
-
Country 928 Italvelluti
-
Country 929 Italvelluti
-
Country 931 Italvelluti
-
Country 932 Italvelluti
-
Country 937 Italvelluti
-
Country 941 Italvelluti
-
Country 945 Italvelluti
-
Country 948 Italvelluti
-
Country 951 Italvelluti
-
Country 952 Italvelluti
-
Country 959 Italvelluti
-
Country geometric G 925 Italvelluti
Опис - Диван "Dante" Lareto
Характеристики
Неймовірно комфортний диван "Dante" виконаний в ультрамодному стилі "Лаунж", тому ваш інтер'єр наповнитися нотками легкості і спокою. Унікальна конструкція дивана має зручну ортопедичну посадку, яка допоможе зняти сильне фізичне напруження. Містка ніша для білизни відмінно розмістить всі ваші постільні приналежності.
Виріб виготовлено за сучасною європейською технологією і має посилений буковий каркас. Компактні розміри дивана дозволяють йому відмінно вписується в будь-якому будинку, а надійний механізм трансформації "Людина, що крокує Тік-Так" за лічені секунди перетворить диван в просторе ліжко. Для оббивки вироби застосовуються тільки гіпоалергенні італійські тканини , що відрізняються зносостійкістю.
За додаткову плату розміри і м'якість вироби можуть бути змінені. Вартість дивану в даному випадку розраховується індивідуально.
Ціна вказана на диван "Dante" в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально. Варіанти оббивки вироби:
Виріб виготовлено за сучасною європейською технологією і має посилений буковий каркас. Компактні розміри дивана дозволяють йому відмінно вписується в будь-якому будинку, а надійний механізм трансформації "Людина, що крокує Тік-Так" за лічені секунди перетворить диван в просторе ліжко. Для оббивки вироби застосовуються тільки гіпоалергенні італійські тканини , що відрізняються зносостійкістю.
За додаткову плату розміри і м'якість вироби можуть бути змінені. Вартість дивану в даному випадку розраховується індивідуально.
Ціна вказана на диван "Dante" в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Варіанти оббивки вироби:
- Зразки шкірозамінника "Kanzas"
Механізм трансформації "Людина, що крокує Тік-Так": 
Механізм трансформації "Людина, що крокує Тік-Так": 
| Ширина | 250 см |
| Глибина | 105 см |
| Висота | 85 см |
| Розмір спального місця | 160х200 см |
| Внутрішнє наповнення | Пружинний блок + Пінополіуретан |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Кількість спальних місць | Двоспальний |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Колір | Рожевий |
| Оснащення | З пружинним блоком |
| Механізм розкладання | Тик так |
| Розмір | Широкий |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Властивості | Ортопедичний |
| Готовність | Готові |
| Вага | 115 кг |
| Наявність подушок | З подушками |
| Виробник | Lareto |
Відгуки - Диван "Dante" Lareto
Переглянути всі відгуки
35 640 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 250 см |
| Глибина | 105 см |
| Висота | 85 см |
| Розмір спального місця | 160х200 см |
| Внутрішнє наповнення | Пружинний блок + Пінополіуретан |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Кількість спальних місць | Двоспальний |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Колір | Рожевий |
| Оснащення | З пружинним блоком |
| Механізм розкладання | Тик так |
| Розмір | Широкий |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Властивості | Ортопедичний |
| Готовність | Готові |
| Вага | 115 кг |
| Наявність подушок | З подушками |
| Виробник | Lareto |
35 640 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Диван "Dante" Lareto
35 640 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Диван "Dante" Lareto
Схожі товари




















