Дитячий диван "Джипсі-18" Лівс
Код товару: 7558010
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
13 685 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 113 см |
| Глибина | 96 см |
| Висота | 72 см |
| Розмір спального місця | 83х200 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
Варіанти кольорів
-
Etna 10 Apparel
-
Etna 15 Apparel
-
Etna 21 Apparel
-
Etna 22 Apparel
-
Etna 23 Apparel
-
Etna 24 Apparel
-
Etna 25 Apparel
-
Etna 27 Apparel
-
Etna 28 Apparel
-
Etna 35 Apparel
-
Etna 37 Apparel
-
Etna 38 Apparel
-
Etna 48 Apparel
-
Etna 51 Apparel
-
Etna 55 Apparel
-
Etna 56 Apparel
-
Etna 60 Apparel
-
Etna 65 Apparel
-
Etna 77 Apparel
-
Etna 78 Apparel
-
Etna 80 Apparel
-
Etna 85 Apparel
-
Etna 90 Apparel
-
Etna 91 Apparel
-
Etna 95 Apparel
-
Etna 96 Apparel
-
Білий
-
Білий
-
Білий 3486
-
Коричневий 3484
-
Молочний
-
Молочний
-
Натуральний
Опис - Дитячий диван "Джипсі-18" Лівс
Характеристики
Дитячий диван "Джипсі-18 " виготовляється з високоміцних і якісних матеріалів. Основу дивана складає каркас із застосуванням натурального дерева і опори з твердого пластикату . Потрібний рівень комфорту забезпечує наповнювач з декількох шарів еластичного пінополіуретану . Чудовим доповненням є місткий короб для білизни . Легке розкладання забезпечить викочування.
Істотно особливістю даної моделі можна по праву назвати оригінальний, казковий дизайн . Вашій дитині неодмінно сподобається таке оформлення.
Ціна вказана на диван в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Істотно особливістю даної моделі можна по праву назвати оригінальний, казковий дизайн . Вашій дитині неодмінно сподобається таке оформлення.
Ціна вказана на диван в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Механізм трансформації "викочування":
| Ширина | 113 см |
| Глибина | 96 см |
| Висота | 72 см |
| Розмір спального місця | 83х200 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Готовність | На замовлення |
| Властивості | М'який |
| Оснащення | З ящиком |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Колір | Рожевий |
| Розмір | Великий |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Механізм розкладання | Викочування |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Тип | Диван-ліжко |
| Модифікація | Розсувний |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Призначення | Для дому |
| Дизайн | Іграшка |
| Вік дитини | Від 4 років |
| Вікова група | Малюки |
| Виробник | Лівс |
Відгуки - Дитячий диван "Джипсі-18" Лівс
Переглянути всі відгуки
13 685 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 113 см |
| Глибина | 96 см |
| Висота | 72 см |
| Розмір спального місця | 83х200 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Готовність | На замовлення |
| Властивості | М'який |
| Оснащення | З ящиком |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Колір | Рожевий |
| Розмір | Великий |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Механізм розкладання | Викочування |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Тип | Диван-ліжко |
| Модифікація | Розсувний |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Призначення | Для дому |
| Дизайн | Іграшка |
| Вік дитини | Від 4 років |
| Вікова група | Малюки |
| Виробник | Лівс |
13 685 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитячий диван "Джипсі-18" Лівс
13 685 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитячий диван "Джипсі-18" Лівс
Схожі товари
