Дзеркальна шафа "Лагуна ЗШ-100х80" Мойдодир
Код товару: 7682044
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
10 840 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 97 см |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 82 см |
| Готовність | Готові |
| Матеріал | ДСП |
Опис - Дзеркальна шафа "Лагуна ЗШ-100х80" Мойдодир
Характеристики
Широка дзеркальна шафа "Лагуна ЗШ-100х80" зробить вашу ванну функціональною та світлішою за рахунок LED підсвічування. Виріб виконаний із високоякісних матеріалів з використанням вологостійкого дзеркального полотна 4 мм із амальгамою на основі срібла, яке добре переносить вологе середовище. За дверцятами розташовуються відділення з полицями з розжареного скла і розеткою з вимикачем.
| Ширина | 97 см |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 82 см |
| Готовність | Готові |
| Матеріал | ДСП |
| Монтаж | Навісний |
| Стиль | Модерн |
| Колір | Білий |
| Розмір | Великий |
| Оснащення | З дзеркалом |
| Призначення | Для косметики |
| Виробник | Мойдодир |
Відгуки - Дзеркальна шафа "Лагуна ЗШ-100х80" Мойдодир
Переглянути всі відгуки
10 840 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 97 см |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 82 см |
| Готовність | Готові |
| Матеріал | ДСП |
| Монтаж | Навісний |
| Стиль | Модерн |
| Колір | Білий |
| Розмір | Великий |
| Оснащення | З дзеркалом |
| Призначення | Для косметики |
| Виробник | Мойдодир |
10 840 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дзеркальна шафа "Лагуна ЗШ-100х80" Мойдодир
10 840 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дзеркальна шафа "Лагуна ЗШ-100х80" Мойдодир
Схожі товари






