Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Мойдодир

Мойдодир

Купівля меблів від виробника Мойдодир - це відмінна можливість облаштувати зручний і елегантний інтер'єр у ванній кімнаті. Виробник пропонує як г Отова гарнітури (тумба + пенал + дзеркало з навісною шафою), так і окремі вироби для обстановки невеликих за площею санвузлів . При цьому, кожен виріб відрізняється не тільки привабливим дизайном, а й продуманою ергономікою . Адже зовнішність моделей розробляє відоме дизайнерське бюро Soniboninidesign з Італії.

На ринок України виробник Мойдодир вийшов в 1999 році, а його якісна, стильна і зручні меблі для ванних підкорила не одну тисячу покупців. Причому, продукція бренду успішно продається не тільки в нашій країні, а й за кордоном, позитивні якості продукції компанії оцінили в Росії, Грузії і Прибалтиці.

Для виготовлення меблів, на фабриці Мойдодир , розташованої в смт. Чабани Київської області використовуються матеріали і комплектуючі від кращих світових і українських постачальників, а на всіх етапах складання, моделі піддаються суворій перевірці якості. Завдяки такому підходу, компанія Мойдодир дає тривалу, 3-х річну гарантію на свої вироби (на ексклюзивну ж меблі з мармуру, діє гарантійний термін 25 років).