Дзеркальна шафа для ванної кімнати ЗШ-41х70 Мойдодир
Код товару: 7682048
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 205 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 41 см |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 72 см |
| Готовність | Готові |
| Матеріал | МДФ |
Опис - Дзеркальна шафа для ванної кімнати ЗШ-41х70 Мойдодир
Характеристики
Дзеркальна шафа для ванної кімнати ЗШ-41х70 - це невеликий компактний виріб, виконаний з якісних матеріалів. Каркас шафи виготовлений із ДСП, а фасад – із вологостійкого МДФ, який доповнений дзеркалом. Це дозволяє не тільки зберігати в шафі необхідні предмети, але й використовувати її як дзеркало для догляду за собою. Шафа оснащена розстібними дверцятами з практичною ручкою, яка запобігає торканню пальців до дзеркального полотна. Крім того, виріб обладнаний петлями з доводчиками, що дозволяє м'яко закривати дверцята та захищає від пошкоджень.
За дверцятами приховано містке відділення з двома полицями, де можна зберігати всі необхідні предмети. Завдяки своїм компактним розмірам та стильному дизайну, ця шафа легко впишеться в будь-який інтер'єр ванної кімнати.
За дверцятами приховано містке відділення з двома полицями, де можна зберігати всі необхідні предмети. Завдяки своїм компактним розмірам та стильному дизайну, ця шафа легко впишеться в будь-який інтер'єр ванної кімнати.
| Ширина | 41 см |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 72 см |
| Готовність | Готові |
| Матеріал | МДФ |
| Монтаж | Навісний |
| Стиль | Модерн |
| Колір | Білий |
| Розмір | Маленький |
| Оснащення | З дзеркалом |
| Призначення | Для рушників |
| Виробник | Мойдодир |
Відгуки - Дзеркальна шафа для ванної кімнати ЗШ-41х70 Мойдодир
Переглянути всі відгуки
3 205 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 41 см |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 72 см |
| Готовність | Готові |
| Матеріал | МДФ |
| Монтаж | Навісний |
| Стиль | Модерн |
| Колір | Білий |
| Розмір | Маленький |
| Оснащення | З дзеркалом |
| Призначення | Для рушників |
| Виробник | Мойдодир |
3 205 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дзеркальна шафа для ванної кімнати ЗШ-41х70 Мойдодир
3 205 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дзеркальна шафа для ванної кімнати ЗШ-41х70 Мойдодир
Схожі товари








