Дзеркало для ванної "Mattias 160x80" Marsan
Код товару: 7561881
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
8 864 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 160 см |
| Глибина | 4 см |
| Висота | 80 см |
| Готовність | На замовлення |
| Стиль | Сучасний |
Опис - Дзеркало для ванної "Mattias 160x80" Marsan
Характеристики
Дзеркало для ванної "Mattias 160x80" виконано з високоякісних, безпечних матеріалів і має вологостійку поверхню. Дана модель призначена для великих і просторих ванних кімнат, вона оснащена двома оригінальними світильниками. Світлові прилади роблять використання дзеркала ще комфортніше і приємніше.
| Ширина | 160 см |
| Глибина | 4 см |
| Висота | 80 см |
| Готовність | На замовлення |
| Стиль | Сучасний |
| Розмір | Широкий |
| Модифікація | Настінне |
| Оснащення | З світильником |
| Наявність підсвічування | З підсвічуванням |
| Тип підсвічування | LED |
| Форма | Прямокутне |
| Виробник | Marsan |
Відгуки - Дзеркало для ванної "Mattias 160x80" Marsan
Переглянути всі відгуки
8 864 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 160 см |
| Глибина | 4 см |
| Висота | 80 см |
| Готовність | На замовлення |
| Стиль | Сучасний |
| Розмір | Широкий |
| Модифікація | Настінне |
| Оснащення | З світильником |
| Наявність підсвічування | З підсвічуванням |
| Тип підсвічування | LED |
| Форма | Прямокутне |
| Виробник | Marsan |
8 864 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дзеркало для ванної "Mattias 160x80" Marsan
8 864 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дзеркало для ванної "Mattias 160x80" Marsan
Схожі товари
