Лавка кухонна "Амберг Люкс 160х35" Лаура
Код товару: 7580276
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
4 285 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 160 см |
| Глибина | 35 см |
| Висота | 45 см |
| Модифікація | Лавка |
| Готовність | Готові |
Варіанти кольорів
-
11
-
12
-
13
-
14
-
15
-
16
-
18
-
19
-
20
Опис - Лавка кухонна "Амберг Люкс 160х35" Лаура
Характеристики
Лава "Амберг Люкс" - надійна, міцна і довговічна. Пропонована колірна палітра показує Вам можливі колірні рішення. Вона елегантна і практична, виконана з натурального дуба. Це зносостійкий матеріал з приємною текстурою, характерний своєю надійністю, міцністю, стійкістю до пошкоджень.
| Ширина | 160 см |
| Глибина | 35 см |
| Висота | 45 см |
| Модифікація | Лавка |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Вузький |
| Матеріал | Дерево |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для маленької кухні |
| Стиль | Скандинавський |
| Вага | 29 кг |
| Виробник | Лаура |
Відгуки - Лавка кухонна "Амберг Люкс 160х35" Лаура
Переглянути всі відгуки
4 285 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 160 см |
| Глибина | 35 см |
| Висота | 45 см |
| Модифікація | Лавка |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Вузький |
| Матеріал | Дерево |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для маленької кухні |
| Стиль | Скандинавський |
| Вага | 29 кг |
| Виробник | Лаура |
4 285 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Лавка кухонна "Амберг Люкс 160х35" Лаура
4 285 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Лавка кухонна "Амберг Люкс 160х35" Лаура
Схожі товари


