Кухонний куточок "Оскар" Меблі Вікторія
Код товару: 7679222
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
8 195 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 152 см |
| Глибина | 122 см |
| Висота | 90 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Маленький |
Опис - Кухонний куточок "Оскар" Меблі Вікторія
Характеристики
Стильний, оригінальний і якісний кухонний куточок "Оскар" допоможе комфортно і грамотно облаштувати інтер'єр вашого приміщення. Каркас виробу виконаний з поєднання таких матеріалів як ДСП, ДВП і ламінованої ДСП. Наповнювач куточка - пінополіуретан і синтепон. Ці матеріали повітропроникні, об'ємні, одномоментно відновлюють форму. Глибина сегментів куточка - 62 см, посадкового місця - 41 см.
Можливе виготовлення кухонного куточка за розмірами замовника!
Ціна вказана на куточок в оббивці з тканини 1 категорії та в стандартній комплектації. Вартість виробу в іншій комплектації і в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Можливе виготовлення кухонного куточка за розмірами замовника!
Ціна вказана на куточок в оббивці з тканини 1 категорії та в стандартній комплектації. Вартість виробу в іншій комплектації і в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
| Ширина | 152 см |
| Глибина | 122 см |
| Висота | 90 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Маленький |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | ДСП |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для маленької кухні |
| Стиль | Модерн |
| Виробник | Меблі Вікторія |
Відгуки - Кухонний куточок "Оскар" Меблі Вікторія
Переглянути всі відгуки
8 195 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 152 см |
| Глибина | 122 см |
| Висота | 90 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Маленький |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | ДСП |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для маленької кухні |
| Стиль | Модерн |
| Виробник | Меблі Вікторія |
8 195 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кухонний куточок "Оскар" Меблі Вікторія
8 195 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кухонний куточок "Оскар" Меблі Вікторія
Схожі товари








