Кухонний куточок "Жак" Елегант
Код товару: 7567879
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
12 957 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 186 см |
| Глибина | 147 см |
| Висота | 85 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
Опис - Кухонний куточок "Жак" Елегант
Характеристики
Кухонний куточок "Жак" від компанії виробника Елегант прекрасно підійде до будь-якого стилю вашого і Інтер'єр, так як дана модель відрізняється сучасним дизайном і лаконічною забарвленням. Варто підкреслити, що за основу при виготовленні взяли високосортні матеріали, завдяки чому вони стійкі до пошкоджень.
Ціна вказана на кухонний куточок в 1 категорії тканини. Вартість кухонного куточка в інших категоріях тканини прораховується індивідуально менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на кухонний куточок в 1 категорії тканини. Вартість кухонного куточка в інших категоріях тканини прораховується індивідуально менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Ширина | 186 см |
| Глибина | 147 см |
| Висота | 85 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | ДСП |
| Оббивка | Тканина |
| Оснащення | З ящиками |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для великої кухні |
| Стиль | Сучасний |
| Виробник | Елегант |
Відгуки - Кухонний куточок "Жак" Елегант
Переглянути всі відгуки
12 957 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 186 см |
| Глибина | 147 см |
| Висота | 85 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | ДСП |
| Оббивка | Тканина |
| Оснащення | З ящиками |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для великої кухні |
| Стиль | Сучасний |
| Виробник | Елегант |
12 957 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кухонний куточок "Жак" Елегант
12 957 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кухонний куточок "Жак" Елегант
Схожі товари
