Кухонний куточок "Кім" Елегант
Код товару: 7567880
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
14 580 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 165 см |
| Глибина | 135 см |
| Висота | 90 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
Опис - Кухонний куточок "Кім" Елегант
Характеристики
Кухонний куточок "Кім" від компанії виробника Елегант має всі достоїнства і характеристики довговічною висококласної меблів. Потрібно відзначити, що таке виріб обов'язково створить гармонію і затишок у вашому будинку, а так само не буде приносити клопоту, так як для виготовлення були використані кращі матеріали.
Ціна вказана на кухонний куточок в 1 категорії тканини. Вартість кухонного куточка в інших категоріях тканини прораховується індивідуально менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на кухонний куточок в 1 категорії тканини. Вартість кухонного куточка в інших категоріях тканини прораховується індивідуально менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Ширина | 165 см |
| Глибина | 135 см |
| Висота | 90 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | ДСП |
| Оббивка | Тканина |
| Оснащення | З ящиками |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для великої кухні |
| Стиль | Сучасний |
| Виробник | Елегант |
Відгуки - Кухонний куточок "Кім" Елегант
Переглянути всі відгуки
14 580 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 165 см |
| Глибина | 135 см |
| Висота | 90 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | ДСП |
| Оббивка | Тканина |
| Оснащення | З ящиками |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для великої кухні |
| Стиль | Сучасний |
| Виробник | Елегант |
14 580 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кухонний куточок "Кім" Елегант
14 580 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кухонний куточок "Кім" Елегант
Схожі товари
