Кухонний куточок Сенатор Пехотін
Код товару: 7570291
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 530 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 150 см |
| Глибина | 110 см |
| Висота | 85 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Маленький |
Варіанти кольорів
-
Венге темний
-
Дуб молочний
-
Дуб Сонома
-
Дуб тахо
-
Лісовий горіх
-
Вільха
-
Горіх
-
Трюфель
Опис - Кухонний куточок Сенатор Пехотін
Характеристики
Кухонний кут "Сенатор" прикрасить будь-яку кухню, допоможе організувати її простір, звільнивши додаткову корисну площу. Кухонний куточок простий в своєму виконанні, але в той же час дуже комфортний і зручний. Кут складається з зручних диванів з функціональними нішами . Габарити такого куточка дозволять розмістити його таким чином, щоб зайняти невеликий простір. Куточок додатково можна комплектувати розкладними і нерозкладними столами, табуретами.
Вартість вказана за кухонний куточок з простим столом і двома табуретами з оббивкою з екокожі. Вартість комплекту залежить від матеріалу оббивки, обраних Вами комплектуючих елементів і прораховується окремо менеджером інтернет-магазину Golden Plaza.
Вартість вказана за кухонний куточок з простим столом і двома табуретами з оббивкою з екокожі. Вартість комплекту залежить від матеріалу оббивки, обраних Вами комплектуючих елементів і прораховується окремо менеджером інтернет-магазину Golden Plaza.
Варіанти оббивки вироби:
| Ширина | 150 см |
| Глибина | 110 см |
| Висота | 85 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Маленький |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | ДСП |
| Комплектація | З столом |
| Призначення | Для маленької кухні |
| Стиль | Лофт |
| Вага | 67,7 кг |
| Виробник | Пехотін |
Відгуки - Кухонний куточок Сенатор Пехотін
Переглянути всі відгуки
7 530 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 150 см |
| Глибина | 110 см |
| Висота | 85 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Маленький |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | ДСП |
| Комплектація | З столом |
| Призначення | Для маленької кухні |
| Стиль | Лофт |
| Вага | 67,7 кг |
| Виробник | Пехотін |
7 530 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кухонний куточок Сенатор Пехотін
7 530 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кухонний куточок Сенатор Пехотін
Схожі товари
