Кухонний куточок "Самба" Модерн
Код товару: 7562716
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
8 685 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 164 см |
| Глибина | 128 см |
| Висота | 91 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
Опис - Кухонний куточок "Самба" Модерн
Характеристики
Кухонний куточок "Самба" від компанії виробника Модерн є ідеальним вибором меблів для кухні, адже така модель не тільки ідеально впишеться в інтер'єр, але і зможе його освіжити і надати вишуканості. Варто підкреслити, що виріб вкрай високоміцне за рахунок того, що було виконано з кращих матеріалів.
Ціна вказана на куточок в 1 категорії тканини. Вартість дивану в інших категоріях тканини прораховується індивідуально менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на куточок в 1 категорії тканини. Вартість дивану в інших категоріях тканини прораховується індивідуально менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Ширина | 164 см |
| Глибина | 128 см |
| Висота | 91 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Дерево |
| Оббивка | Тканина |
| Оснащення | З ящиками |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для маленької кухні |
| Стиль | Сучасний |
| Виробник | Модерн |
Відгуки - Кухонний куточок "Самба" Модерн
Переглянути всі відгуки
8 685 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 164 см |
| Глибина | 128 см |
| Висота | 91 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Дерево |
| Оббивка | Тканина |
| Оснащення | З ящиками |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для маленької кухні |
| Стиль | Сучасний |
| Виробник | Модерн |
8 685 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кухонний куточок "Самба" Модерн
8 685 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кухонний куточок "Самба" Модерн
Схожі товари
