Кухонний куточок "Марсель" Модерн
Код товару: 7562720
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
11 270 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 198 см |
| Глибина | 137 см |
| Висота | 81 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
Варіанти кольорів
-
Астра 1
-
Астра 10
-
Астра 12
-
Астра 13
-
Астра 16
-
Астра 3
-
Астра 4
-
Астра 6
-
Астра 8
-
Астра 9
Опис - Кухонний куточок "Марсель" Модерн
Характеристики
Кухонний куточок "Марсель" від компанії виробника Модерн є вкрай популярною моделлю на ринку за рахунок того, що відрізняється розкішним дизайном і прекрасної зносостійкого оббивкою. Саме така модель неодмінно стане головною перевагою будь-якої кухні і буде радувати вас при щоденному використанні довгі роки.
Ціна вказана на куточок в 1 категорії тканини. Вартість дивану в інших категоріях тканини прораховується індивідуально менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на куточок в 1 категорії тканини. Вартість дивану в інших категоріях тканини прораховується індивідуально менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Ширина | 198 см |
| Глибина | 137 см |
| Висота | 81 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Дерево |
| Оббивка | Тканина |
| Оснащення | З ящиками |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для великої кухні |
| Стиль | Сучасний |
| Виробник | Модерн |
Відгуки - Кухонний куточок "Марсель" Модерн
Переглянути всі відгуки
11 270 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 198 см |
| Глибина | 137 см |
| Висота | 81 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Дерево |
| Оббивка | Тканина |
| Оснащення | З ящиками |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для великої кухні |
| Стиль | Сучасний |
| Виробник | Модерн |
11 270 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кухонний куточок "Марсель" Модерн
11 270 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кухонний куточок "Марсель" Модерн
Схожі товари
