Кухонний куточок "Елегант" Меблі Вікторія
Код товару: 7679224
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
10 900 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 154 см |
| Глибина | 124 см |
| Висота | 79 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Маленький |
Опис - Кухонний куточок "Елегант" Меблі Вікторія
Характеристики
Кухонний куточок "Елегант" порадує вас стильним зовнішнім оформленням і відмінною якістю. Для оббивки даного виробу використовуються високоміцні, приємні на дотик матеріали, які пройшли тест на зносостійкість. Наповнювач кухонного куточка - пінополіуретан достатньої щільності і синтепон, вироблений із суміші лавсанових волокон. Глибина сегментів куточка - 52 см, посадкового місця - 36 см.
Можливе виготовлення кухонного куточка за розмірами замовника!
Ціна вказана на куточок в оббивці з тканини 1 категорії та в стандартній комплектації. Вартість виробу в іншій комплектації і в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Можливе виготовлення кухонного куточка за розмірами замовника!
Ціна вказана на куточок в оббивці з тканини 1 категорії та в стандартній комплектації. Вартість виробу в іншій комплектації і в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
| Ширина | 154 см |
| Глибина | 124 см |
| Висота | 79 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для маленької кухні |
| Стиль | Модерн |
| Виробник | Меблі Вікторія |
Відгуки - Кухонний куточок "Елегант" Меблі Вікторія
Переглянути всі відгуки
10 900 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 154 см |
| Глибина | 124 см |
| Висота | 79 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для маленької кухні |
| Стиль | Модерн |
| Виробник | Меблі Вікторія |
10 900 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кухонний куточок "Елегант" Меблі Вікторія
10 900 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кухонний куточок "Елегант" Меблі Вікторія
Схожі товари












