Кухонний куточок "Модерн" Ribeka
Код товару: 7573611
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
13 476 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 195 см |
| Глибина | 138 см |
| Висота | 84 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
Варіанти кольорів
-
Флай 2200 Exim Textil
-
Флай 2201 Exim Textil
-
Флай 2210 Exim Textil
-
Флай 2212 Exim Textil
-
Флай 2215 Exim Textil
-
Флай 2215 NEW Exim Textil
-
Флай 2216 NEW Exim Textil
-
Флай 2217 NEW Exim Textil
-
Флай 2218 NEW Exim Textil
-
Флай 2226 Exim Textil
-
Флай 2227 Exim Textil
-
Флай 2230 Exim Textil
-
Флай 2233 Exim Textil
-
Флай 2237 Exim Textil
-
Флай 2239 Exim Textil
-
Флай 2240 Exim Textil
Опис - Кухонний куточок "Модерн" Ribeka
Характеристики
< b> Кухонний куточок "Модерн" ідеально підходить для кухонь та їдалень. Зручний куточок виконана в якісному шкірозаміннику. Є ряд кольорів, які можна підібрати практично для будь-якого інтер'єру. Під сидіннями є місткі ніші. Є також кухонні лавки "Модерн" і банкетки які виконані в одному стилі.
Ціна вказана за кухонний куточок в 3 категорії тканини. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана за кухонний куточок в 3 категорії тканини. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Ширина | 195 см |
| Глибина | 138 см |
| Висота | 84 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
| Колір | Синій |
| Матеріал | ДСП |
| Оббивка | Екокожа |
| Оснащення | З ящиками |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для великої кухні |
| Стиль | Прованс |
| Вага | 70 кг |
| Виробник | Ribeka |
Відгуки - Кухонний куточок "Модерн" Ribeka
Переглянути всі відгуки
13 476 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 195 см |
| Глибина | 138 см |
| Висота | 84 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
| Колір | Синій |
| Матеріал | ДСП |
| Оббивка | Екокожа |
| Оснащення | З ящиками |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для великої кухні |
| Стиль | Прованс |
| Вага | 70 кг |
| Виробник | Ribeka |
13 476 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кухонний куточок "Модерн" Ribeka
13 476 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кухонний куточок "Модерн" Ribeka
Схожі товари




