Кухонний куточок "Бриз" Наталі
Код товару: 7579575
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
8 365 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 175 см |
| Глибина | 130 см |
| Висота | 85 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
Варіанти кольорів
-
Родео 00 Mebtex
-
Родео 01 Mebtex
-
Родео 02 Mebtex
-
Родео 03 Mebtex
-
Родео 04 Mebtex
-
Родео 05 Mebtex
-
Родео 09 Mebtex
-
Родео 10 Mebtex
-
Родео 11 Mebtex
-
Родео 12 Mebtex
-
Родео 14 Mebtex
Опис - Кухонний куточок "Бриз" Наталі
Характеристики
Стильний кухонний куточок "Бриз" розроблений спеціально для маленьких кухонь. Його компактні розміри дозволяють розмістити виріб навіть в обмеженому просторі. Незвичайний дизайн сідушек і спинки приковує погляди. Місткі ніші стануть прекрасним місцем зберігання всіх необхідних вам речей.
За додаткову плату кухонний куточок можна створити за особистим перевагою, розміром або модифікацій в зовнішньому вигляді.
Ціна вказана за кухонний куточок "Бриз" , виконаний в комбінації шкірзамінника "Родео 10" (2 категорія) і шкірзамінника "Неаполь 35" (1 категорія). Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
За додаткову плату кухонний куточок можна створити за особистим перевагою, розміром або модифікацій в зовнішньому вигляді.
Ціна вказана за кухонний куточок "Бриз" , виконаний в комбінації шкірзамінника "Родео 10" (2 категорія) і шкірзамінника "Неаполь 35" (1 категорія). Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Варіанти оббивки вироби:
| Ширина | 175 см |
| Глибина | 130 см |
| Висота | 85 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | ДСП |
| Оббивка | Екокожа |
| Оснащення | З ящиками |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для великої кухні |
| Стиль | Класичний |
| Вага | 100 кг |
| Виробник | Наталі |
Відгуки - Кухонний куточок "Бриз" Наталі
Переглянути всі відгуки
8 365 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 175 см |
| Глибина | 130 см |
| Висота | 85 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | ДСП |
| Оббивка | Екокожа |
| Оснащення | З ящиками |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для великої кухні |
| Стиль | Класичний |
| Вага | 100 кг |
| Виробник | Наталі |
8 365 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кухонний куточок "Бриз" Наталі
8 365 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кухонний куточок "Бриз" Наталі
Схожі товари
