Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Наталі

Наталі

М'який і зручний куточок давно став невід'ємним атрибутом сучасної кухні. І компанія Наталі з Білої Церкви є одним з лідерів на ринку подібних меблів, випускаючи величезний асортимент таких моделей. Велика розмаїтість виробів, їх високу якість і приваблива ціна робить продукцію бренду популярної на українському ринку.

Каркас меблів ТМ Наталі виготовляється з ДСП панелей і фанери з сосни. Використання цих міцних і екологічно чистих матеріалів роблять моделі фабрики надійними і довговічними. За умови правильної експлуатації, вироби прослужать багато років .

Як набивання для сидінь, на фабриці Наталі використовують сучасний матеріал - пінополіуретан, який рівномірно розподіляє навантаження, тримає форму (не просідає) і містить мінімум токсичних речовин. Використання такого наповнювача робить м'які куточки зручними і безпечними . Для обшивки же виробів, застосовується зносостійка тканина або якісний шкірозамінник.

Крім стильного дизайну, м'які куточки Наталі відрізняються ще й практичністю. Всі моделі, незалежно від ціни оснащуються місткими нішами для зберігання кухонного начиння , а деякі моделі можуть перетворюватися в повноцінне місце для сну.