Кухонний куточок 1 Мілано
Код товару: 7571876
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
4 650 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 160 см |
| Глибина | 120 см |
| Висота | 83 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Маленький |
Варіанти кольорів
-
Венге
-
Венге світлий
-
Дуб молочний
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома Трюфель
-
Дуб Шамоні темний
-
Вільха
-
Горіх лісовий
-
Горіх темний
-
Яблуня
Опис - Кухонний куточок 1 Мілано
Характеристики
Кухонний куточок-1 прикрасить будь-яку кухню, допоможе організувати її простір, звільнивши додаткову корисну площу. Він про бладает лаконічним дизайном , проте, досить функціональний. Куточок складається з розкладного столу, табуретів і зручних канапок з функціональними нішами. Оббивка табуретів і канапок - кожвініловая або тканинна, з кількома варіантами кольору і малюнка.
Зверніть увагу! Ціна вказана за кухонний куточок-1 в оббивці зі шкірозамінника без урахування вартості столу і табуретів. Вартість виробу в іншому варіанті прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Розміри комплектуючих елементів:
- Куточок - 160х120х83 см
- Стіл - 100х60 / 120х77 см
- Табурет - 36х36х44 см
Варіанти виготовлення виробу:
- Каталог тканин для оббивки виробів < ! - / noindex ->
Зверніть увагу! Ціна вказана за кухонний куточок-1 в оббивці зі шкірозамінника без урахування вартості столу і табуретів. Вартість виробу в іншому варіанті прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
| Ширина | 160 см |
| Глибина | 120 см |
| Висота | 83 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Маленький |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | ДСП |
| Оббивка | Тканина |
| Комплектація | З столом |
| Призначення | Для маленької кухні |
| Стиль | Кантрі |
| Вага | 81 кг |
| Виробник | Мілано |
Відгуки - Кухонний куточок 1 Мілано
Переглянути всі відгуки
4 650 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 160 см |
| Глибина | 120 см |
| Висота | 83 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Маленький |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | ДСП |
| Оббивка | Тканина |
| Комплектація | З столом |
| Призначення | Для маленької кухні |
| Стиль | Кантрі |
| Вага | 81 кг |
| Виробник | Мілано |
4 650 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кухонний куточок 1 Мілано
4 650 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кухонний куточок 1 Мілано
Схожі товари




