Табурет "Наполеон" Меблі-Сервіс
Код товару: 7565871
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
505 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Висота | 45 см |
| Ширина сидіння | 34 См |
| Глибина сидіння | 34 См |
| Вага | 12 кг |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
Варіанти кольорів
-
Дуб Самоа
Опис - Табурет "Наполеон" Меблі-Сервіс
Характеристики
Табурет "Наполеон" Меблі-Сервіс має дизайн в скандинавському стилі . Виріб виконаний з міцного ДСП в кольорі "дуб Самоа". Меблі з натуральної деревної текстурою візуально зігріває приміщення, тому меблювання обідньої зони такою моделлю створить затишну та комфортну атмосферу на домашній кухні. Табурет обладнаний сидінням квадратної форми і масивними ніжками, які з'єднані між собою підніжкою.
Зверніть увагу! Цей виріб продається комплектом від двох одиниць.
Зверніть увагу! Цей виріб продається комплектом від двох одиниць.
| Висота | 45 см |
| Ширина сидіння | 34 См |
| Глибина сидіння | 34 См |
| Вага | 12 кг |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | Маленький |
Відгуки - Табурет "Наполеон" Меблі-Сервіс
Переглянути всі відгуки
505 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Висота | 45 см |
| Ширина сидіння | 34 См |
| Глибина сидіння | 34 См |
| Вага | 12 кг |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | Маленький |
505 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Табурет "Наполеон" Меблі-Сервіс
505 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Табурет "Наполеон" Меблі-Сервіс
Схожі товари
