Табурет "Дельта" Меблі-Сервіс
Код товару: 7565870
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
505 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Висота | 46 см |
| Ширина сидіння | 34 См |
| Глибина сидіння | 34 См |
| Вага | 12 кг |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
Варіанти кольорів
-
Вишня Портофіно / Андерсон ладанна
Опис - Табурет "Дельта" Меблі-Сервіс
Характеристики
Табурет "Дельта" Мебел ь-Сервіс має лаконічний дизайн в сучасному стилі і стійку конструкцію. Дана модель виготовлена з ДСП двох кольорів , які контрастно поєднуються один з одним. Табурет має сидіння квадратної форми і масивні ніжки , з'єднані між собою підніжкою. Меблювання обідньої зони табуретами дозволить значно заощадити місце на невеликій кухні.
Зверніть увагу! Ця модель поставляється парно у кількості від 2 шт.
Зверніть увагу! Ця модель поставляється парно у кількості від 2 шт.
| Висота | 46 см |
| Ширина сидіння | 34 См |
| Глибина сидіння | 34 См |
| Вага | 12 кг |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | Маленький |
Відгуки - Табурет "Дельта" Меблі-Сервіс
Переглянути всі відгуки
505 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Висота | 46 см |
| Ширина сидіння | 34 См |
| Глибина сидіння | 34 См |
| Вага | 12 кг |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | Маленький |
505 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Табурет "Дельта" Меблі-Сервіс
505 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Табурет "Дельта" Меблі-Сервіс
Схожі товари
