Табурет кухонний "Т-8" Компаніт
Код товару: 7554722
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
1 125 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Висота | 43 см |
| Ширина сидіння | 100 См |
| Глибина сидіння | 33 См |
| Вага | 12 кг |
| Стиль | Модерн |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Венге
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Горіх
-
Яблуня
Опис - Табурет кухонний "Т-8" Компаніт
Характеристики
Табурет кухонний "Т-8" - це практична меблі, яка посяде гідне місце в кожному сучасному інтер'єрі. Основний матеріал, який використовується при виробництві вироби - ламіноване ДСП . Як оббивного матеріалу сидіння може використовуватися щільна тканина або шкірзамінник. Сидіння табурета торцованная АБС кромкою товщиною 2 мм.
Варіанти оббивки вироби:
| Висота | 43 см |
| Ширина сидіння | 100 См |
| Глибина сидіння | 33 См |
| Вага | 12 кг |
| Стиль | Модерн |
| Виробник | Компаніт |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | Широкий |
Відгуки - Табурет кухонний "Т-8" Компаніт
Переглянути всі відгуки
1 125 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Висота | 43 см |
| Ширина сидіння | 100 См |
| Глибина сидіння | 33 См |
| Вага | 12 кг |
| Стиль | Модерн |
| Виробник | Компаніт |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | Широкий |
1 125 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Табурет кухонний "Т-8" Компаніт
1 125 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Табурет кухонний "Т-8" Компаніт
Схожі товари
