Табурет "2710" Амик
Код товару: 7679496
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
580 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина сидіння | 40 См |
| Глибина сидіння | 40 См |
| Вага | 3 кг |
| Стиль | Сучасний |
| Виробник | Амік |
Варіанти кольорів
-
Колір каркасу: Alum
-
Колір каркасу: Black
-
Колір обивки: Бежевий
-
Колір обивки: Жовтий
-
Колір обивки: Коричневий
-
Колір обивки: Червоний
-
Колір обивки: Помаранчевий
-
Колір обивки: Салатовий
-
Колір обивки: Синій
-
Колір обивки: Чорний
Опис - Табурет "2710" Амик
Характеристики
Табурет "2710" виготовляється із сучасних високоякісних матеріалів. У його конструкцію входить лише найкраща за надійністю фурнітура. Забарвлення табурету може бути різноманітним. Такі меблі не займуть багато місця в кімнаті і при цьому значно підвищать функціональність приміщення. Виріб також має тривалий експлуатаційний термін.
Ціна вказана за табурет "2710" з каркасом у чорному кольорі та сидінням в оббивці зі шкірозамінника. Вартість виробу в інших колірних варіантах та з сидінням в іншій оббивці прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ціна вказана за табурет "2710" з каркасом у чорному кольорі та сидінням в оббивці зі шкірозамінника. Вартість виробу в інших колірних варіантах та з сидінням в іншій оббивці прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
| Ширина сидіння | 40 См |
| Глибина сидіння | 40 См |
| Вага | 3 кг |
| Стиль | Сучасний |
| Виробник | Амік |
| Готовність | Готові |
| М'якість | М'який |
| Форма | Круглий |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Маленький |
Відгуки - Табурет "2710" Амик
Переглянути всі відгуки
580 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина сидіння | 40 См |
| Глибина сидіння | 40 См |
| Вага | 3 кг |
| Стиль | Сучасний |
| Виробник | Амік |
| Готовність | Готові |
| М'якість | М'який |
| Форма | Круглий |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Маленький |
580 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Табурет "2710" Амик
580 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Табурет "2710" Амик
Схожі товари
