Табурет для їдальні Амик
Код товару: 7679780
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
400 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Висота | 44 см |
| Ширина сидіння | 33 См |
| Глибина сидіння | 33 См |
| Стиль | Сучасний |
| Виробник | Амік |
Варіанти кольорів
-
Колір каркасу: Зелений RAL 6029
-
Колір каркасу: Сірий RAL 7040
-
Колір каркасу: Чорний RAL 9005
Опис - Табурет для їдальні Амик
Характеристики
Табурет для їдальні - це зручні меблі на всі часи. Він стійкий та компактний, завдяки чому буде максимально зручним для щоденного використання. Матеріал сидіння – ДСП товщиною 16 мм, торці доповнені ПВХ кромкою товщиною 1 мм. Зовнішнє оформлення табурету класичне, тому гармонійно виглядатиме буквально в кожному приміщенні.
| Висота | 44 см |
| Ширина сидіння | 33 См |
| Глибина сидіння | 33 См |
| Стиль | Сучасний |
| Виробник | Амік |
| Готовність | На замовлення |
| М'якість | Твердий |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Маленький |
Відгуки - Табурет для їдальні Амик
Переглянути всі відгуки
400 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Висота | 44 см |
| Ширина сидіння | 33 См |
| Глибина сидіння | 33 См |
| Стиль | Сучасний |
| Виробник | Амік |
| Готовність | На замовлення |
| М'якість | Твердий |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Маленький |
400 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Табурет для їдальні Амик
400 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Табурет для їдальні Амик
Схожі товари
