Крісло "Поло 50-AMF-5 Дизайн (Лагуна)" Сатурн
Код товару: 7575962
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 880 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 44 см |
| Висота | 93 см |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Шкільна |
Опис - Крісло "Поло 50-AMF-5 Дизайн (Лагуна)" Сатурн
Характеристики
Теплі синьо-блакитні відтінки морської тематики, створюють розслаблюючу атмосферу. У кріслі "Поло 50 / AMF-5 Дизайн (Лагуна)" вбудовані міцні підлокітники із пластику. Механізм - "перманент-контакт". Технології дозволяють нанести якісний принт. Пластикові ролики і п'ятипроменева база створюють стійкість. Регулювання кута нахилу , допоможе підстроїти меблі під будь-яку комплекцію. Параметри сидіння складають 50х44 см. Виробник використовує в товарах тільки висококласні безпечні матеріали. Максимальна висота крісла 110 см.
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 44 см |
| Висота | 93 см |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 5-ти років |
| Матеріал каркаса | Пластик |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Розмір | Маленький |
| Модифікація | Регульоване |
| Колір | Блакитний |
| Призначення | Для дому |
| Механізм | Перманент-контакт |
| Властивості | Ергономічне |
| Наявність коліщаток | На коліщатках |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Стиль | Модерн |
| Готовність | Готові |
| Вага | 12,2 кг |
| Виробник | Сатурн |
Відгуки - Крісло "Поло 50-AMF-5 Дизайн (Лагуна)" Сатурн
Переглянути всі відгуки
3 880 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 44 см |
| Висота | 93 см |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 5-ти років |
| Матеріал каркаса | Пластик |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Розмір | Маленький |
| Модифікація | Регульоване |
| Колір | Блакитний |
| Призначення | Для дому |
| Механізм | Перманент-контакт |
| Властивості | Ергономічне |
| Наявність коліщаток | На коліщатках |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Стиль | Модерн |
| Готовність | Готові |
| Вага | 12,2 кг |
| Виробник | Сатурн |
3 880 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Крісло "Поло 50-AMF-5 Дизайн (Лагуна)" Сатурн
3 880 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Крісло "Поло 50-AMF-5 Дизайн (Лагуна)" Сатурн
Схожі товари
