Крісло "Кайф" Пуфета
Код товару: 7570471
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
1 995 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Діаметр | 90 См |
| Висота | 100 см |
| Готовність | На замовлення |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
| Колір | Червоний |
Варіанти кольорів
-
Оксфорд Бежевий
-
Оксфорд Жовтий
-
Оксфорд Зелений
-
Оксфорд Коричневий
-
Оксфорд Червоний
-
Оксфорд Помаранчевий
-
Оксфорд Рожевий
-
Оксфорд Салатовий
-
Оксфорд Сірий
-
Оксфорд Синій
-
Оксфорд Хакі
-
Оксфорд Чорний
Опис - Крісло "Кайф" Пуфета
Характеристики
Крісло "КАЙФ" має нестандартний дизайн, який вигідно підкреслить індивідуальність інтер'єру приміщення в цілому. При своїй посадці в 45 см і невеликому куті нахилу спинки, створюється оптимальний баланс, при якому можна працювати і відпочивати одночасно. Головною перевагою даної моделі є висока спинка, яка дозволяє облокотиться і покласти голову при зростанні в 2 метри.
Ціна вказана за виріб з одним чохлом і з оббивкою з тканини "Оксфорд тонкий". Вартість виробу з двома чохлами і в інший тканини прораховується менеджером інтернет-магазину індивідуально.
Ціна вказана за виріб з одним чохлом і з оббивкою з тканини "Оксфорд тонкий". Вартість виробу з двома чохлами і в інший тканини прораховується менеджером інтернет-магазину індивідуально.
Варіанти оббивки вироби:
| Діаметр | 90 См |
| Висота | 100 см |
| Готовність | На замовлення |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
| Колір | Червоний |
| Розмір | Великий |
| Вид | Крапля |
| Призначення | Для дому |
| Форма | Прямокутне |
| Діаметр | 90 - 109 см |
| Вага | 4 кг |
| Виробник | Пуфета |
Відгуки - Крісло "Кайф" Пуфета
Переглянути всі відгуки
1 995 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Діаметр | 90 См |
| Висота | 100 см |
| Готовність | На замовлення |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
| Колір | Червоний |
| Розмір | Великий |
| Вид | Крапля |
| Призначення | Для дому |
| Форма | Прямокутне |
| Діаметр | 90 - 109 см |
| Вага | 4 кг |
| Виробник | Пуфета |
1 995 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Крісло "Кайф" Пуфета
1 995 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Крісло "Кайф" Пуфета
Схожі товари




