Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Пуфета

Пуфета

Безкаркасні меблі - це новий, сучасний тренд, впевнено завойовує популярність у всьому світі. Вся продукція фабрики Пуфета з Миколаєва повністю відповідає всім модним віянням. Виробник пропонує солідну лінійку продукції. В асортименті є моделі, як для дітей, так і для дорослих.

Відмітна особливість безкаркасних меблів Пуфета - це технологія «подвійного чохла» . Таке рішення робить вироби більш стійкими до пошкоджень і довговічними. Крім цього, обшивка у деяких моделей може бути з водонепроникного матеріалу , такі варіанти гарні для використання на галявині або в саду.

Як же наповнювача для м'яких безкаркасних меблів використовується спінений полістирол (пінопластові кульки діаметром 3-5 мм). Цей матеріал має відразу кілька позитивних якостей: невелика вага, здатність «тримати форму» , екологічність і доступність. Тому, незважаючи на інноваційність, м'яка безкаркасні меблі Пуфета відрізняється демократичною ціною! Так що, якщо хочете зробити будинок або офіс сучасним і зручним - то безкаркасні меблі Пуфета може стати доступним і оригінальним рішенням.