Крісло "Fiora" Lareto
Код товару: 7557161
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
18 720 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 88 см |
| Глибина | 90 см |
| Висота | 85 см |
| Форма | Прямокутне |
| Наповнення | Силіконізований пух |
Варіанти кольорів
-
Absolut De Luxe Beige Акітекс
-
Absolut De Luxe Berry Акітекс
-
Absolut De Luxe Canvas Акітекс
-
Absolut De Luxe Capuccino Акітекс
-
Absolut De Luxe Chilli Акітекс
-
Absolut De Luxe Chocolate Акітекс
-
Absolut De Luxe Copper Акітекс
-
Absolut De Luxe Dark Brown Акітекс
-
Absolut De Luxe Flamingo Акітекс
-
Absolut De Luxe Green Акітекс
-
Absolut De Luxe Ground Акітекс
-
Absolut De Luxe Ivory Акітекс
-
Absolut De Luxe Mahagon Акітекс
-
Absolut De Luxe Mocca Акітекс
-
Absolut De Luxe Natural Акітекс
-
Absolut De Luxe Nero Акітекс
-
Absolut De Luxe Sabia Акітекс
-
Absolut De Luxe Shell Акітекс
-
Absolut De Luxe Tabacco Акітекс
-
Absolut De Luxe White Акітекс
Опис - Крісло "Fiora" Lareto
Характеристики
Крісло "Fiora" відрізняється неймовірно зручною посадкою, тому ви зможете сповна насолодитися відпочинком. Міцність виробу додає металевий хромований каркас, здатний витримати навіть найвищі навантаження. В якості наповнювача використовується силіконізірованний пух, володіє відмінною стійкістю до зминання. Оббивка виконана з зносостійких тканин європейських виробників.
За додаткову плату ширина і м'якість вироби можуть бути змінені, а також можлива комплектація крісла захисними накладками на ніжки, які виключають будь-які механічні пошкодження паркету або ламінату. Вартість крісла в даному випадку розраховується індивідуально.
Ціна вказана на крісло "Fiora" в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
За додаткову плату ширина і м'якість вироби можуть бути змінені, а також можлива комплектація крісла захисними накладками на ніжки, які виключають будь-які механічні пошкодження паркету або ламінату. Вартість крісла в даному випадку розраховується індивідуально.
Ціна вказана на крісло "Fiora" в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Варіанти оббивки вироби:
| Ширина | 88 см |
| Глибина | 90 см |
| Висота | 85 см |
| Форма | Прямокутне |
| Наповнення | Силіконізований пух |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
| Розмір | Низький |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Наявність підлокітників | Без підлокітників |
| Стиль | Хай тек |
| Готовність | На замовлення |
| Вага | 20 кг |
| Виробник | Lareto |
Відгуки - Крісло "Fiora" Lareto
Переглянути всі відгуки
18 720 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 88 см |
| Глибина | 90 см |
| Висота | 85 см |
| Форма | Прямокутне |
| Наповнення | Силіконізований пух |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
| Розмір | Низький |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Наявність підлокітників | Без підлокітників |
| Стиль | Хай тек |
| Готовність | На замовлення |
| Вага | 20 кг |
| Виробник | Lareto |
18 720 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Крісло "Fiora" Lareto
18 720 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Крісло "Fiora" Lareto
Схожі товари








