Крісло "Бамбі Дизайн (Фея)" Сатурн
Код товару: 7576022
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 940 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 44 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 78 см |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Малюки |
Опис - Крісло "Бамбі Дизайн (Фея)" Сатурн
Характеристики
Гарний різнобарвний дизайн - відмінно підійде для "дівчачої" дитячої кімнати. Приклад, крісло "Бамбі Дизайн (Фея)" . Виріб має м'яку "начинку". Конструкція - механізм "газлифт". Стійкість гарантується міцною складанням і пятилучевой базою . Прогумовані ролики допоможуть уникнути пошкоджень поверхні. Крісло підходить всім, завдяки ергономічному дизайну. Виробник використовує в товарах тільки висококласні безпечні матеріали. Параметри сидіння складають 50х44 см. Максимальна висота крісла 91 см.
| Ширина | 44 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 78 см |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Малюки |
| Вік дитини | Від 3-х років |
| Матеріал каркаса | Пластик |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Розмір | Широкий |
| Модифікація | Регульоване |
| Колір | Рожевий |
| Призначення | Для дому |
| Механізм | Газліфт |
| Властивості | Ергономічне |
| Наявність коліщаток | На коліщатках |
| Наявність підлокітників | Без підлокітників |
| Стиль | Модерн |
| Готовність | Готові |
| Вага | 6,7 кг |
| Виробник | Сатурн |
Відгуки - Крісло "Бамбі Дизайн (Фея)" Сатурн
Переглянути всі відгуки
2 940 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 44 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 78 см |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Малюки |
| Вік дитини | Від 3-х років |
| Матеріал каркаса | Пластик |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Розмір | Широкий |
| Модифікація | Регульоване |
| Колір | Рожевий |
| Призначення | Для дому |
| Механізм | Газліфт |
| Властивості | Ергономічне |
| Наявність коліщаток | На коліщатках |
| Наявність підлокітників | Без підлокітників |
| Стиль | Модерн |
| Готовність | Готові |
| Вага | 6,7 кг |
| Виробник | Сатурн |
2 940 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Крісло "Бамбі Дизайн (Фея)" Сатурн
2 940 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Крісло "Бамбі Дизайн (Фея)" Сатурн
Схожі товари
