Комод з дзеркалом Компаніт
Код товару: 7559814
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
4 980 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 100 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 166 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Венге
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Вільха
-
Горіх
-
Горіх екко
-
Колір фасаду: Венге світлий / Колір корпусу: Венге темний
-
Яблуня
-
Яблуня
Опис - Комод з дзеркалом Компаніт
Характеристики
Комод-дзеркало - функціональне придбання для вашого будинку. Тумба стильна і містка , можна вибрати з безлічі квітів і з легкістю підібрати під свій інтер'єр. Виготовлена з міцного матеріалу - ламінованого ДСП. Прослужить вам довгий час. Розміри безпосередньо тумби: ширина - 55 см, висота - 110 см. Крім тумби присутній дзеркало. Він н е спотворює зображення і з часом не темніє. I >
| Ширина | 100 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 166 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Комод з дзеркалом Компаніт
Переглянути всі відгуки
4 980 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 100 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 166 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Компаніт |
4 980 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод з дзеркалом Компаніт
4 980 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод з дзеркалом Компаніт
Схожі товари
