Комод-4 Компаніт
Код товару: 7559811
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 800 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 42 см |
| Висота | 103 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Венге
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Вільха
-
Горіх
-
Горіх екко
-
Колір фасаду: Венге світлий / Колір корпусу: Венге темний
-
Яблуня
-
Яблуня
Опис - Комод-4 Компаніт
Характеристики
Комод-4 від виробника Компанит - практичний варіант для вашої спальні або вітальні. Велике розмаїття кольорів для вашого вибору дозволить підібрати виріб під дизайн простору. Комод місткий і функціональний . Виготовлений з міцних матеріалів високої якості. Чи витримає велике навантаження і прослужить довгі роки . Має чотири ящика для речей на роликових напрямних.
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 42 см |
| Висота | 103 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Комод-4 Компаніт
Переглянути всі відгуки
2 800 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 42 см |
| Висота | 103 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Компаніт |
2 800 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод-4 Компаніт
2 800 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод-4 Компаніт
Схожі товари


