Комод Луїза патина "Світ Меблів"
Код товару: 7553024
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
5 133 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 107 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 86 см |
| Матеріал | МДФ |
| Модифікація | Комод-тумба |
Варіанти кольорів
-
Біле дерево патина
Опис - Комод Луїза патина "Світ Меблів"
Характеристики
Дуже красивий і стильний комод Луїза патина буде прекрасно доповнювати будь-який інтер'єр, адже він має цікаву забарвлення і класичний дизайн . Виріб прослужить вам протягом тривалого часу, адже воно виготовляється за останніми технологіями і з найкращих матеріалів , які мають сертифікати якості.
| Ширина | 107 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 86 см |
| Матеріал | МДФ |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Стиль | Прованс |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Світ Меблів |
Відгуки - Комод Луїза патина "Світ Меблів"
Переглянути всі відгуки
5 133 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 107 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 86 см |
| Матеріал | МДФ |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Стиль | Прованс |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Світ Меблів |
5 133 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод Луїза патина "Світ Меблів"
5 133 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод Луїза патина "Світ Меблів"
Схожі товари


