Комод К80 / 80 / 4Ш Garant
Код товару: 7556457
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 270 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 42 см |
| Висота | 80 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Венге темний
-
Дуб молочний
-
Дуб Сонома
Опис - Комод К80 / 80 / 4Ш Garant
Характеристики
Комод К80 / 80 / 4Ш має простий, але в той же час дуже місткою конструкцією. Він складається з чотирьох висувних ящиків, які оснащені телескопічними напрямними. Стильна фурнітура прекрасно доповнює універсальний зовнішній вигляд виробу, завдяки якому комод зможе вписатися в абсолютно будь-який інтер'єр.
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 42 см |
| Висота | 80 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Garant |
Відгуки - Комод К80 / 80 / 4Ш Garant
Переглянути всі відгуки
3 270 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 42 см |
| Висота | 80 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Garant |
3 270 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод К80 / 80 / 4Ш Garant
3 270 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод К80 / 80 / 4Ш Garant
Схожі товари




